AUTOMECHANIK - AUTOTRONIK

Naše společnost byla prvním dealerem Kia v ČR od roku 1994 a přijme do svého kolektivu automechanika/autotronika pro autorizovaný servis Kia. Přijmeme i pracovníky po vyučení bez praxe, s pozitivním přístupem k práci a chutí se naučit a zdokonalit v oboru automechanik. Pro další rozvoj autorizovaného servisu Kia hledáme spolupracovníky, kteří zvládají servis a opravy osobních vozidel, jsou zodpovědní a vlastní platný ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference, středoškolské vzdělání.

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, progresivní způsob výpočtu mzdy dle výkonu – možný výdělek 28.000 – 40.000 hrubého, a další zaměstnanecké výhody jako je firemní stravování bez příspěvku zaměstnance, přátelský mladý kolektiv a příjemné prostředí. Neustále zvyšování kvalifikace školením nových modelů a technologií.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.MECHANIK PNEUSERVISU

Naše společnost přijme do svého kolektivu pracovníka pro práci na pneuservise. Pneuservis je součástí celosvětové sítě PREMIO a poskytuje i služby v rámci autorizovaného servisu Kia a Yamaha. Práce je vhodná i pro čerstvé absolventy učebního oboru Automechanik popř. Motomechanik. Po získání praxe je možný přesun na odbornou dílnu Autoservisu či Motoservisu. Je možné i zapracování u zájemců s chutí do manuální práce.

Výhodou: praxe v pneuservise, popř. absolvent v oboru automechanik, motomechanik

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky 100 – 160 Kč/hodinu dle sezóny a výkonu, a další zaměstnanecké výhody jako je firemní stravování bez příspěvku zaměstnance, přátelský mladý kolektiv a příjemné prostředí.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.AUTOKAROSÁŘ - AUTOKLEMPÍŘ

Naše společnost byla prvním dealerem Kia v ČR od roku 1994 a přijme do svého kolektivu autokarosáře - autoklempíře pro autorizovaný servis Kia. Pro další rozvoj autoklempírny hledáme spolupracovníka, který umí opravovat karoserie vozidel po pojistných událostech a je zodpovědný.

Výhodou: Kvalitní reference, svářečský průkaz.

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, progresivní způsob výpočtu mzdy dle výkonu – možný výdělek 35.000 – 50.000 hrubého, a další zaměstnanecké výhody jako je firemní stravování bez příspěvku zaměstnance, přátelský mladý kolektiv a příjemné prostředí. Nově vybavená dílna autoklempírny.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.


PROFESNÍ ŽIVOTOPIS S PŘILOŽENOU FOTOGRAFIÍ ZASÍLEJTE NA MAIL: VEDENI@PEMM.CZ

Poznámka: Povinné položky jsou označeny Required, ostatní jsou volitelné.

Required
Required
Required
Required
Required

Vámi poskytnuté údaje slouží jen pro potřeby komunikace mezi naší firmou a Vámi, nebudou poskytnuty žádné třetí osobě.