TECHNIK / SKLADNÍK

Naše společnost přijme do svého kolektivu zdatného technika/skladníka pro autorizovaný servis Kia. Náplň práce bude spočívat především v organizaci skladu náhradních dílů. Příjem, výdej a objednávky dílů a příslušenství na sklad dle potřeb dílny a dalších smluvních partnerů. Jednání se zákazníky při zajišťování jejich potřeb v oblasti dodávek náhradních dílů, ale i občasné řešení příjmu oprav, tedy sepsání zakázky a její konečné vyúčtování.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, zkušenost v oboru, znalost práce na PC, středoškolské vzdělání, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference a praxe v oboru, znalost trhu osobních vozidel a problematiku náhradních dílů, znalost programu Caris, AJ

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí. V případě výborných pracovních výsledků bude možné využívat pro osobní potřebu služební vozidlo.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.


AUTOMECHANIK

Naše společnost přijme do svého kolektivu automechanika pro autorizovaný servis Kia a Chrysler.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, vyučení v oboru, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference, středoškolské vzdělání, svářečský průkaz, osvědčení na emisní měření, AJ

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Nástup možný ihned nebo po dohodě.


MECHANIK PRO PNEUSERVIS

Naše společnost přijme do svého kolektivu mechanika pro práci na pneuservise s možností dalšího profesního růstu, proto je práce vhodná i pro vyučené automechaniky, kde je předpoklad, že postupně po zapracování přejde do řad mechaniků na autoservise nebo bude tuto práci vykonávat v rámci rychloservisu.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, praxi v oboru/případně zájemce zaučíme, bezúhonnost, ŘP sk. B – není podmínkou, pouze výhodou.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Pneuservis patří do sítě PREMIO.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.


PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL

Autorizovaný dealer automobilů Kia v Brně, přijme do svého kolektivu přípraváře vozidel. Práce vhodná jak pro muže, tak i ženy.

Požadujeme: zodpovědnost, bezúhonnost, pracovní nasazení.

Výhodou: kvalitní reference, praxe s přípravou vozidel zákazníkům (mytí, leštění, čištění interiéru) a ŘP sk. B.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.PROFESNÍ ŽIVOTOPIS S PŘILOŽENOU FOTOGRAFIÍ ZASÍLEJTE NA MAIL: VEDENI@PEMM.CZ

Poznámka: Povinné položky jsou označeny Required, ostatní jsou volitelné.

Required
Required
Required
Required
Required

Vámi poskytnuté údaje slouží jen pro potřeby komunikace mezi naší firmou a Vámi, nebudou poskytnuty žádné třetí osobě.