TECHNIK PŘÍJMU VOZIDEL

Naše společnost přijme do svého kolektivu zdatného technika příjmu vozidel pro autorizovaný servis Kia a Chrysler. Náplň práce bude spočívat především v jednání se zákazníky při řešení oprav vozidel, ale i zajišťování běžného servisu vozidel od objednání na servisní prohlídku, sepsání zakázky až po konečné vyúčtování.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, zkušenost v oboru, znalost práce na PC, středoškolské vzdělání, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference, znalost trhu, znalost programu Caris, AJ.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí. V případě výborných pracovních výsledků bude po zapracování možné využívat pro osobní potřebu i služební vozidlo.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.


AUTOMECHANIK


Naše společnost přijme do svého kolektivu automechanika pro autorizovaný servis Kia a Chrysler.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, vyučení v oboru, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference, středoškolské vzdělání, svářečský průkaz, osvědčení na emisní měření, AJ

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Nástup možný ihned nebo po dohodě.


AUTOKLEMPÍŘ

Naše společnost přijme do svého kolektivu zdatného autoklempíře pro autorizovaný servis Kia a Chrysler, pro nově vybudovanou autoklempírnu.

Požadujeme: Praxi v oboru a to takovou, aby byl schopen samostatně provádět opravy karosérií po nehodách, dále časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: Kvalitní reference, svářečský průkaz, středoškolské vzdělání.

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí navíc s možností výběru vybavení, prozatím pouze instalovaný rám v podlaze. Všechno vybavení se bude teprve objednávat a tak si můžete technologii vybrat dle svých potřeb a zkušeností.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.


PROFESNÍ ŽIVOTOPIS S PŘILOŽENOU FOTOGRAFIÍ ZASÍLEJTE NA MAIL: VEDENI@PEMM.CZ

Poznámka: Povinné položky jsou označeny Required, ostatní jsou volitelné.

Required
Required
Required
Required
Required

Vámi poskytnuté údaje slouží jen pro potřeby komunikace mezi naší firmou a Vámi, nebudou poskytnuty žádné třetí osobě.