TECHNIK PŘÍJMU VOZIDEL

Naše společnost přijme do svého kolektivu zdatného technika příjmu vozidel pro autorizovaný servis Kia. Náplň práce bude spočívat především v jednání se zákazníky při řešení oprav vozidel, ale i zajišťování běžného servisu vozidel od objednání na servisní prohlídku, sepsání zakázky až po konečné vyúčtování. V rámci náplně je i řízení servisních procesů na dílně se zaměřením na maximální využití pracovního času ve vztahu k rentabilitě servisu.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, zkušenost v oboru, znalost práce na PC, středoškolské vzdělání, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference, znalost trhu, znalost programu Caris, AJ.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí.

V případě výborných pracovních výsledků bude po zapracování možné využívat pro osobní potřebu i služební vozidlo.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.
TECHNIK / SKLADNÍK

Naše společnost přijme do svého kolektivu zdatného technika/skladníka pro autorizovaný servis Kia. Náplň práce bude spočívat především v organizaci skladu náhradních dílů. Příjem, výdej a objednávky dílů a příslušenství na sklad dle potřeb dílny a dalších smluvních partnerů. Jednání se zákazníky při zajišťování jejich potřeb v oblasti dodávek náhradních dílů, ale i občasné řešení příjmu oprav, tedy sepsání zakázky a její konečné vyúčtování.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, zkušenost v oboru, znalost práce na PC, středoškolské vzdělání, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference a praxe v oboru, znalost trhu osobních vozidel a problematiku náhradních dílů, znalost programu Caris, AJ

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí. V případě výborných pracovních výsledků bude možné využívat pro osobní potřebu služební vozidlo.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.
AUTOMECHANIK

Naše společnost přijme do svého kolektivu automechanika pro autorizovaný servis Kia.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, vyučení v oboru, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference, středoškolské vzdělání, svářečský průkaz, osvědčení na emisní měření, AJ

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Nástup možný ihned nebo po dohodě.PROFESNÍ ŽIVOTOPIS S PŘILOŽENOU FOTOGRAFIÍ ZASÍLEJTE NA MAIL: VEDENI@PEMM.CZ


Poznámka: Povinné položky jsou označeny Required, ostatní jsou volitelné.

Required
Required
Required
Required
Required

Vámi poskytnuté údaje slouží jen pro potřeby komunikace mezi naší firmou a Vámi, nebudou poskytnuty žádné třetí osobě.