TECHNIK PŘÍJMU VOZIDEL

Naše společnost přijme do svého kolektivu zdatného technika příjmu vozidel pro autorizovaný servis Kia a Chrysler. Náplň práce bude spočívat především v jednání se zákazníky při řešení reklamačních oprav, ale i zajišťování běžného servisu vozidel od objednání na servisní prohlídku, sepsání zakázky až po konečné vyúčtování.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, zkušenost v oboru, znalost práce na PC, středoškolské vzdělání, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference, znalost trhu, znalost programu Caris, AJ.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí. V případě výborných pracovních výsledků bude možné využívat pro osobní potřebu služební vozidlo.

Nástup možný ihned.


ASISTENTKA PRODEJNÍHO ODDĚLENÍ KIA

Naše společnost přijme do svého kolektivu sympatickou asistentku prodejního oddělení Kia.

Požadujeme: časovou flexibilitu, bezúhonnost, zodpovědnost, pracovní nasazení, dobrou komunikativnost, příjemné vystupování, znalost práce na PC, středoškolské vzdělání.

Výhodou: kvalitní reference, praxe v oblasti prodeje motorových vozidel, znalost základů účetnictví, znalost programu CARIS, AJ, ŘP skupiny B.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí.

Nástup možný ihned.


AUTOMECHANIK

Naše společnost přijme do svého kolektivu automechanika pro autorizovaný servis Kia a Chrysler.

Požadujeme: časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, vyučení v oboru, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: kvalitní reference, středoškolské vzdělání, svářečský průkaz, osvědčení na emisní měření, AJ

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Nástup možný od července 2016, popřípadě po dohodě.


AUTOKLEMPÍŘ

Naše společnost přijme do svého kolektivu zdatného autoklempíře pro autorizovaný servis Kia a Chrysler, pro nově vybudovanou autoklempírnu.

Požadujeme: Praxi v oboru a to takovou, aby byl schopen samostatně provádět opravy karosérií po nehodách, dále časovou flexibilitu, zodpovědnost, pracovní nasazení, bezúhonnost, ŘP sk. B.

Výhodou: Kvalitní reference, svářečský průkaz, středoškolské vzdělání.

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, dobré platové podmínky podmíněné výkonem, zaměstnanecké výhody, přátelský kolektiv a příjemné prostředí navíc s možností výběru vybavení, prozatím pouze instalovaný rám v podlaze. Všechno vybavení se bude teprve objednávat a tak si můžete technologii vybrat dle svých potřeb a zkušeností.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.


PROFESNÍ ŽIVOTOPIS S PŘILOŽENOU FOTOGRAFIÍ ZASÍLEJTE NA MAIL: VEDENI@PEMM.CZ

Poznámka: Povinné položky jsou označeny Required, ostatní jsou volitelné.

Required
Required
Required
Required
Required

Vámi poskytnuté údaje slouží jen pro potřeby komunikace mezi naší firmou a Vámi, nebudou poskytnuty žádné třetí osobě.

Modely KIA

Naše vozy jsou vhodné jako rodinná auta, manažerské vozy i auta do terénu. Nabízíme modely střední třídy, auta s pohonem 4x4 a najdete u nás i kompaktní vůz pro ženu. Pokud dáváte přednost alternativnímu LPG pohonu, je dostupný u modelu Venga.