Společnost PEMM Brno, spol. s r.o., se sídlem v Brně, Brigádnická 45, zapsaná u KS v Brně, oddíl C, vložka 16072, byla založena v roce 1994 za účelem získat autorizované zastoupení Kia Motors. Číslo dealerství 002 jasně určuje dobu působení na trhu v rámci sítě Kia v ČR, když dealer 001 je současně i importér vozidel Kia do ČR společnost Kia Motors Czech s r.o.

Od počátku prodeje vozidel Kia na českém trhu se mnoho změnilo, od jediného modelu Kia Sephia nabízeného pro zákazníky se dále přes první model Sportage dnes nabízí kompletní modelový mix téměř ve všech segmentech osobních vozidel, vozidel MPV, SUV i OFF ROAD.

Od podzimu 2005 se prodej vozidel i poprodejní služby přestěhovaly do nově vybudovaného autocentra, které se o 200 m posunulo z původních prostor, které dnes slouží pro prodej použitých vozidel. Dostupnost autocentra je vynikající, necelé 2 km z dálnice D1, sjezd na 190 km směr centrum.

Dnes naše společnost nabízí autorizovaný prodej a servis vozidel Kia, značkový servis Chrysler, Dodge a Jeep. V rámci autocentra je k dispozici špičkově vybavený pneuservis, od jara 2007 začal fungovat prodej použitých vozidel. Servis je schopen obsloužit všechny značky motorových vozidel prodávané na českém trhu. Našim krédem je především spokojenost zákazníka, kvalifikovaný personál a špičkové vybavení.

 

Nové YAMAHA CENTRUM - Váš nový dealer v Brně

1. března 2011 jsme pro Vás otevřeli necelých 600 metrů od současného Autocentra v areálu obchodního centra Campus Square nové YAMAHA CENTRUM. Svým designem splňuje nové evropské prodejní a servisní standardy. Tím jsme se stali součástí autorizované dealerské sítě Yamaha v České republice.

 

Od 4. března jsme se přestěhovali do vlastních prostor, do nově vybudovaného YAMAHA - CENTRA na ulici Jihlavské, čímž jsme dokončili druhou etapu dostavby Auto-Moto Centra PEMM Brno.

    


Naše společnost je partnerem nadačního fondu MODRÝ HROCH a každoročně takto finančně podporuje Kliniku dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno.